Oferujemy Państwu wykonywane na zamówienie drewniane wyroby:

  • okna

  • drzwi wewnętrzne

  • drzwi zewnętrzne

  • schody

Okna drewniane – to najważniejszy element każdego domu. Jest to granica między światem zewnętrznym a Waszym królestwem. Ich wielkość i kształt pozwala oddać charakter oraz otwartość na otaczającą rzeczywistość. Naszym celem jest, by produkowane przez nas okna były doskonałą ochroną przed chłodem, zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi, jak i wizytówką Waszego domu. Podkreślają styl, gwarantując komfort i zadowolenie na dziesiątki lat.

Drzwi wewnętrzne – pełnią wyjątkową rolę w domowych wnętrzach. Nie tylko zamykają pomieszczenia, lecz również otwierają możliwości ich aranżowania. W trosce o jakość i zadowolenie klienta nasza firma korzysta z najlepszych surowców i materiałów wykończeniowych dostępnych na polskim rynku. Dzięki dokładnie sprawdzonemu, starannie wyselekcjonowanemu surowcowi, dostarczamy Wam Drodzy Klienci niebywale wytrzymałe, urzekające walorami estetycznymi drzwi. Istnieje możliwość wyboru spośród wielu wzorów, z których każdy prezentuje odmienny, unikalny styl.

Drzwi zewnętrzne – zadaniem drzwi jest zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa, spokoju, a także odzwierciedlenie ducha domu, podkreślenie jego urody i charakteru. Drzwi wykonane w naszym zakładzie mają solidną konstrukcję. Chronią mieszkańców przed oddziaływaniem warunków zewnętrznych oraz niepożądanymi osobami. Do produkcji drzwi używamy drewna najlepszej jakości, odpowiednio wyselekcjonowanego oraz wysuszonego. Każde drzwi są produkowane na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem oczekiwań i gustu klienta.

Schody – każde wykonane przez nas schody są jedyne i niepowtarzalne. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii, wyrób spełnia wysokie wymogi użytkowe i zachowuje indywidualny klimat. Zależy nam, by każdy element, który składa się na wymarzoną całość, odpowiadał Waszym oczekiwaniom. Jakość, charakter i piękno to cechy, których nie można pominąć. Oferujemy schody drewniane ze stopniami wpuszczanymi lub nasadzanymi. Wykonujemy również obudowy stopni betonowych bądź konstrukcji stalowych.

Copyright 2014 © www.stolarstwo-robaczynski.pl